DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

İop(Tanıtım)

+3
Armageddon
AseL
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
7 posters
YazarMesaj
lekirdex67
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
lekirdex67

Rep Puanı : 54534546
SeRvEr : rosal

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: İnt İop =(   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 3:07 pm

Bnm İnt İopum War 60 lwl 100 lwlde eziq olucan falan diolar Doğrumu ? Str İoplar Yenermi Acaba :/ ...Bide Bnm 3 Puan Bosta Neye Versem Bilmiyorm Bişi Yazarsnz Sevinirm..Mob Demişinizde Neden Mob İyi Kesemior Söylermsnz?..
Berk
Yönetici
Yönetici
Berk

Rep Puanı : 2202008194
SeRvEr : Rosal

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:35 am

Msn eklemek istiyenler [ savasci_berk_iop@hotmail.com] Alcak level olan p2p charları ratta kasabılırım =)
Berk
Yönetici
Yönetici
Berk

Rep Puanı : 2202008194
SeRvEr : Rosal

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:33 am

yaw bişey dıcem -,- İnt ıop la str ıop kapısa ınt ıop yenılmesmı yaw:S mesela 200 lwl ınt 200 lwl str bence cok rahat alır str ıop :S
emreyoung
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
emreyoung

Rep Puanı : 54694542

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 1:51 pm

emreyoung demiş ki:
evet asel abi çok doğru sölüyo benimde 67 lvl int iop vardı vslerde yenemediği yok ama çalındı 24 günde p2p vardı yasin denen bi şerefsiz çaldı yasinin msnsi kontak2008@hotmail.com ve kontak2009@hotmail.com asel abi şunu ikna ette geri versin nolur varım yoğum o 4mk var çarda
sadece asel abi deil ramazan abi sendende yardım istiyorum
emreyoung
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
emreyoung

Rep Puanı : 54694542

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 1:46 pm

evet asel abi çok doğru sölüyo benimde 67 lvl int iop vardı vslerde yenemediği yok ama çalındı 24 günde p2p vardı yasin denen bi şerefsiz çaldı yasinin msnsi kontak2008@hotmail.com ve kontak2009@hotmail.com asel abi şunu ikna ette geri versin nolur varım yoğum o 4mk var çarda
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

Rep Puanı : 2202178177
SeRvEr : RoSaL

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 8:34 pm

evet asel çok doğru konustun aferim Smile
http://infintydynasty.powerguild.net
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:23 pm

eet str iop bencede en iyisi fakat kendi levelında her charı yener çok yanlış kesinlikle rakibin nasıl bi rakip olduğuna bağlı mastercrowun kendinden yüksek lvl iopları canı gitmeden devirdiğini gördüm tamamen taktik ve item meselesi bi yerden sonra.
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202168178

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:20 pm

benimde 165 level str iopum var iop gerçekten çok güzel bi karakter bu aralar wrath değişti için int ioplar yoğunlığa girdi ama bence en iyisi str moo setli bi iop kendi levelindeki her çarı yener diye düşünüyorum
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 10:46 am

eet doğru xD burda en güncel bilgileri vermemiz lazım.asil hoş geldin bu arada.
Armageddon
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
Armageddon

Rep Puanı : 54694540
SeRvEr : XxX

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:06 pm

hacı düşük lvl de brokle alırsanız daha rahat kasarsınız demişsin ama değişti artık brokle eskisi gibi fırtına koparmıyor Very Happy jocolor
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:45 pm

arkadaşlar iop şiddetle önerebileceğim bir karakterdir level 40-100 arası iop dan şikayet edebilirsiniz size güçsüz gelebilir fakat aldanmayın iop un spelleri 6 lvl olduunda coşar 100den sonra yenemediği az ırk vardır tabi birazda sizin iteminize bağlı şeyler bunlar fakat unutmayın her ırkın dezavantajlı olduğu ırklar var bu oyunda. ayrıca iop un wrathı 3000-4000 lere kadar çıkabiliyor sizin str nize ve iteminize bağlı birşey.

şunuda söyleyim iop ne kasılır;

eğer bütün büyülerimi adam gibi kullanayım hem mob keseyim hemde insan keseim diyosanız cevabım : STRENGHT
eğer ben pvp savaşlarında iyi olayım mob kesmeyi boşver nası olursa birileri bni kasar diosanız cevabım: İNTELLİGENCE
eğer ben level yapayım boşver insanı ben adam gibi level kasayım mob keseim kral olayım diyorsanız cevabım :AGİLİTY
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:20 pm

iop hakkındaki yorumlarınızı bekliorm Smile
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

İop(Tanıtım) Empty
MesajKonu: İop(Tanıtım)   İop(Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:37 pm

Ioplar dofusun en güçlü karakterleridir .Ama yakin mesafeli buyuleri vardir. Bu nedenlefazla mpsi bulunan moblarla savaşmamaları gerekir. İopların wrath büyüleri ile 1200-2000 arası vururlar.

Ipucu:Iopunuza dusuk levellerde brokle alirsaniz iopunuzu rahat kasarsiniz

İlk lvllarda zor lvl atlasada ilerki lvllarda çok çeşitli saldırılarıyla tam bir kabustur.

Very Happy

İop(Tanıtım)
1 sayfadaki 1 sayfası