DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

xelor (büyücü)

4 posters
YazarMesaj
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

Rep Puanı : 2202168178
SeRvEr : rosal

xelor (büyücü) Empty
MesajKonu: xelor (büyücü)   xelor (büyücü) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:21 pm

xelor lar ap çalmakla ünlüdür eskiden yenilmezlerdi çünkü karşı tarafta ap bırakmıyorlardı şimdi biraz daha etkisiz hale getirildiler fakat hala hayranları devam ediyor... zelorlar en hızlı level atlyan karakterlerdir çünkü statlarını wisdom a verirler dolayısıyla başka bi karakterin 2 katı hızla level atlayabiliyorlar bir o kadarda güçlüler.

xelorlar bence kesinlikle wisdom vermelidir.fakat şöyle stat-item sıralaması yaparsak;

wisdom-chance: hem ap alırsın hem damage ii vurursun
wisdom-strenght: ap çok alamazsın ama müthiş damage çakarsın
wisdom-agility: bunu öneririm çünkü istersen güzel damage vurabilirsin veya istersende full ap ye yakın ap çalabilirsin...
Madness
Misafir
Anonymous

xelor (büyücü) Empty
MesajKonu: Geri: xelor (büyücü)   xelor (büyücü) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:47 pm

Wis/str xelor az ap alır diye bir şey yok.İlk lvl lerde cc dışında bişiyiniz olmadığı için rahat ap çalarsınız ama sonralarda iyi oturttuğu için ap çalmaya gerek kalmıyor
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202158179

xelor (büyücü) Empty
MesajKonu: Geri: xelor (büyücü)   xelor (büyücü) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:43 pm

ben 194 xelorum rosalda oynuyorum ben wis chance xelorum bütün çarlara karsı avantajlıyım her çarı rahat yeniyorum elmde çok güzel ekran görüntüleri var 200 level eca ve 200 levle int crayı 2 dk da yendim full wis veriyorm ama dmage giyindiğim için cloack ile 250 vuruyorum bi elde 3 x vuruyorum 750 ediyo ve cloackın ap çalam özelliği 3 ap cloack çalıyo 1 ap ilede slow donw atıyosun hem bi elde 750 vurup hemde ap bırakmıyısn cha wis xelor 114 level anc seti giydiktn sonra düzgün ve işe yarar ama mutlaka cha scroll basın ilk 75 cha scroll çok basittir ilerde powerlerıde basarsınız
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

Rep Puanı : 2202168178

xelor (büyücü) Empty
MesajKonu: Geri: xelor (büyücü)   xelor (büyücü) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:52 pm

evet ramo senin dediğin levellarda yani king moppy giyilen her levelda wisdom-chance mükemmel bi xelor. fakat madness arkadaş doğru sölemiş punch açılana kadar sadece cc ve ap çalmakla yetinirsiniz ben ileriki levellar için konuştum ap çalmak yerine punch vuracaksınız iyide koyacaksınız yani ap çalmaya gerek yok anlamında. ap çalamaz demek istemedim.
emreyoung
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
emreyoung

Rep Puanı : 54684543

xelor (büyücü) Empty
MesajKonu: Geri: xelor (büyücü)   xelor (büyücü) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 11:54 am

blaudrache demiş ki:
ben 194 xelorum rosalda oynuyorum ben wis chance xelorum bütün çarlara karsı avantajlıyım her çarı rahat yeniyorum elmde çok güzel ekran görüntüleri var 200 level eca ve 200 levle int crayı 2 dk da yendim full wis veriyorm ama dmage giyindiğim için cloack ile 250 vuruyorum bi elde 3 x vuruyorum 750 ediyo ve cloackın ap çalam özelliği 3 ap cloack çalıyo 1 ap ilede slow donw atıyosun hem bi elde 750 vurup hemde ap bırakmıyısn cha wis xelor 114 level anc seti giydiktn sonra düzgün ve işe yarar ama mutlaka cha scroll basın ilk 75 cha scroll çok basittir ilerde powerlerıde basarsınız
abi öncelikle iyi günler senin oyunda adın ne acaba bende wis xelor kasmaya başlıcamda çok iyi olduklarını farkettim ve p2p olmasalar bile wis sayesinde çok iyi kasıyolar ve 1 arkadaşım var 140 xelor 72 kadar p2p almadı p2p alıncada birden 100 lvl olarak gördüm ve şuan hala ratlarda tek kasıyo ve 140 lvlken bi slotun %2 xp verdini gördüm
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202158179

xelor (büyücü) Empty
MesajKonu: Geri: xelor (büyücü)   xelor (büyücü) I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 2:51 pm

emreyoung demiş ki:
blaudrache demiş ki:
abi öncelikle iyi günler senin oyunda adın ne acaba bende wis xelor kasmaya başlıcamda çok iyi olduklarını farkettim ve p2p olmasalar bile wis sayesinde çok iyi kasıyolar ve 1 arkadaşım var 140 xelor 72 kadar p2p almadı p2p alıncada birden 100 lvl olarak gördüm ve şuan hala ratlarda tek kasıyo ve 140 lvlken bi slotun %2 xp verdini gördüm
oyundada adım nobuw rosal serverindeyim
money-love
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu

Rep Puanı : 54034596
SeRvEr : RosaL

xelor (büyücü) Empty
MesajKonu: Geri: xelor (büyücü)   xelor (büyücü) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:12 pm

bn ce xelorlar oyunun en sağlam çarları ap çalıp attak yaparlar tek kelimeyle harika yani Twisted Evil What a Face Suspect afro

xelor (büyücü)
1 sayfadaki 1 sayfası