DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

gobbal set

+7
blaudrache
emreyoung
aL2
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Armageddon
XxMorİxX
AseL
11 posters
YazarMesaj
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

Rep Puanı : 2202168178
SeRvEr : rosal

gobbal set Empty
MesajKonu: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 4:55 pm

oyuna ilk başladığım sıralar 4-5 sene önce p2p bile yoktu o zamanlar paralı bi oyun değildi dofus ve ben 17 lvl oldum diye havalara uçan bi çocuktum Very Happy ve bir gün 25 level oldum herkeste gobball itemleri görüyordum çok hoşuma gitmişti görüntüsü ve giyenler çok güçlüydü karar verdim bende almak istedim oyunu bilen birine sordum dedim bende almak istiyorum nerden alıcam kaç para dediki marketten alıcaksın veya istersen ben sana ayarlarım... paran varmı dedi ben var dedim tmm dedim ayarla dedim bi süre sora adam bankadan geldi tradeden gösterdi bütün itemleri ve ben tüm paramı koydum 6 kk Very Happy:D:D:D ama haftalarca kasıp biriktirdiğim paraydı 6kk Very Happy neyse adam dedi sen dalgamı geçiyosun niye dedim bu setin fiyatı en az 150kk dedi ve ben direk oyunu bırakmaya karar verdim Very Happy ve bıraktımda 1-2 haft sonra bir arkadaşım oyunda para kazanmayı öğrenmiş dedi oduncu oldum fln tmm dedim bende olcam oldum sora baya uraşıp odun sattım biriktirdim ve aldım seti Very Happy ne kadar mutlu olmuştum anlatamam dünyalar benimdi Very Happy şimdi ise millete ancestral set dağıtır olduk hehe xD
XxMorİxX
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
XxMorİxX

Rep Puanı : 54674553
SeRvEr : ROSAL

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 5:42 pm

bi gece ben lasis geotica filn rat dungeon yapıyoduk ben kendimi öldürüyodum kafamı koyup izliyodum. Sonra bi gözleriimi kapattım açtımda dungeonu bitirmişler Very Happy herkez çıkmış XD ben hala duruyom orda :DXD
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 5:45 pm

heheheh Very Happy:D:D:D:D:D
Armageddon
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
Armageddon

Rep Puanı : 54684541
SeRvEr : XxX

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 6:04 pm

XxMorİxX demiş ki:
bi gece ben lasis geotica filn rat dungeon yapıyoduk ben kendimi öldürüyodum kafamı koyup izliyodum. Sonra bi gözleriimi kapattım açtımda dungeonu bitirmişler Very Happy herkez çıkmış XD ben hala duruyom orda :DXD

Bizde bi aralar çok blop dung yapıyorduk asel mori ben vede hep mori görevleri ******* atıyodu Neutral
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 6:04 pm

ahahaha evet bonusların içine etmede üstüne yoktur Very Happy:D:D
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

SeRvEr : RoSaL

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 6:57 pm

Very Happy:D:D
http://infintydynasty.powerguild.net
aL2
Yönetici
Yönetici
aL2

Rep Puanı : 54684542
SeRvEr : Rosal

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 3:57 pm

ash plank yapıp para kazandığım günler gözümün önünden gitmiyo bounce
XxMorİxX
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
XxMorİxX

Rep Puanı : 54674553
SeRvEr : ROSAL

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 6:03 pm

olum o kadar blop dung kafa kalmıyodu soğuk espiler + dung a sıçma gibi faliiyetler gösteriyodum xD
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 10:08 am

mori yünancada kız demekmiş Very Happy moriiiiii
emreyoung
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
emreyoung

Rep Puanı : 54684543

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 1:55 pm

beyler benimde bi ara bi ahmet abim vardı helegronat ve turk-tr bilirsiniz belki bana p2p almıştı 50 lvl adamıma sadi ne kadar sevindimi anlatamam onu 90 lvl yaptım sonra 124 lvl iop aldım benim ortağım o çarların şifrelerinia arklarına vermiş ve hepsi gitti benden demesi bu dönemde babana bile güvenmicen ve bana çar verebilecek birisi varmı +100 lvl abilerim şuan 32 lvl enuyla robber setle dolaşıom bana çar verenden duamı esirgemiycem hiçbir zmn buna emin olun şimdiden saolun cevaplarınızı bekliyorum Very Happy
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202158179

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 2:48 pm

bende özledim eski günleri artık dofus hiç zevk vermiyo yapmadığım dung kesmediğim şey hedefim kalmaıd artık oynamaya ne gerek var demi adv setle 50 vurdummu bence güçlüsü yoktu bi zamanlar Very Happy
For Hot Güzel
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
For Hot Güzel

Rep Puanı : 54674546

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:19 am

En güzel anılarım bloodlustla savaşlarımız olduğu zamanlar yaşanıodu bizim lvl imiz iyi dğeildi ama takım oyunuyla yenioduk çok zevkliydi keşke eskisi gibi olsa yeniden ama olmuo bide gobbal set alıoduk emrah ve ben kafalık alcaktık adam dedi 10 kk dedik noluoz lan sonra kafalığı koydu baya bi item koydu sonra çıkarmış kafalığı göremedik xD 10 kk mız gitti 2imizinde bütün parası oydu emraha baya küfr etmiştim o anım güzeldi ya Smile ama eskisi gibi değil artık heralde herşeyi anladık ve yapmadığımız şey kalmadığı için sanırım ramonunda dediği gibi... Rolling Eyes
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 1:54 pm

Very Happy:D:D:D süper yaaaa bu bölüm çok güzelll ama arkadaşlar mesajlarınızı konu açarak yapın mesajlarda anı yazmayın yazılan anılara yorum yazın...................!
Get Over Here
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu

Rep Puanı : 54574542

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:08 pm

bnmde anı öleydi aynı aselinki gibi 15kk ya 10 strlikmi ne gobball headgear almıştım ama havalara ucuyodum şimdi ise Allaha şükür royal gobball setle geziyoruz bi ara adventurer set bile yapamaz olmuştum Very Happy
Berk
Yönetici
Yönetici
Berk

Rep Puanı : 2201998195

gobbal set Empty
MesajKonu: Geri: gobbal set   gobbal set I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:27 am

Acaba senın o 50 lwl dan 90 cıkaran kımdı Very Happy ıtemlerı alan kımdı onlarıda soylesene be emre Very Happy 124 lwl ıop kımın aldını kımın set dızını soylesene emre ..... Bazı seylerı eksık eksık yazma
Tarumar
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
Tarumar

Rep Puanı : 42995700
SeRvEr : farle

gobbal set Empty
MesajKonu: S.a   gobbal set I_icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 6:51 pm

blaudrache demiş ki:
bende özledim eski günleri artık dofus hiç zevk vermiyo yapmadığım dung kesmediğim şey hedefim kalmaıd artık oynamaya ne gerek var demi adv setle 50 vurdummu bence güçlüsü yoktu bi zamanlar Very Happy
BenCe ZamanLa ideaLLer ve qereksinimler deqisir artik sonlara yaklasinca da bi guiLd icin uqrasabilir insan yada baskalarina yardim etmek icin . . . yani o karakteri siLip gitmemeli kendisi oynamayacaksa baskasina vereblir meSeLa Very Happy yada guild savaslari olsun takim Xp leri olsun yardimi dokunabilir insanlara . . .

gobbal set
1 sayfadaki 1 sayfası