DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

oyuna yeni başladım yardımlarını bekliyorum baylar bayanlar 99 karakter falan diyo doldurmak için yazıyorum bu kısmı okumayın boş yere devamını :D

YazarMesaj
Rewenn
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu

Rep Puanı : 41745825
SeRvEr : 0

oyuna yeni başladım yardımlarını bekliyorum baylar bayanlar 99 karakter falan diyo doldurmak için yazıyorum bu kısmı okumayın boş yere devamını :D Empty
MesajKonu: oyuna yeni başladım yardımlarını bekliyorum baylar bayanlar 99 karakter falan diyo doldurmak için yazıyorum bu kısmı okumayın boş yere devamını :D   oyuna yeni başladım yardımlarını bekliyorum baylar bayanlar 99 karakter falan diyo doldurmak için yazıyorum bu kısmı okumayın boş yere devamını :D I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2012 9:05 pm

beyler oyunu 3 4yıl önce oynamıstım unuttum her şeyi pek bılmıyodum o zaman tekrar başladım ne açmalıyım bilgim yok çabuk kasılan veya en az parayla en iyi olan karakter hangisidir

oyuna yeni başladım yardımlarını bekliyorum baylar bayanlar 99 karakter falan diyo doldurmak için yazıyorum bu kısmı okumayın boş yere devamını :D
1 sayfadaki 1 sayfası