DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

sadida ( şampiyon)

4 posters
YazarMesaj
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

Rep Puanı : 2202178177
SeRvEr : rosal

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:11 pm

evet şampiyon çünkü dofusun en güçlü karakteri seçilmiştir nedeni ise her büyüsünün kullanılabilir olmasıdır ama bence tamamen yanlış bir tabir çünkü sadida denen charın da dezavantajlı olduğu bir sürü char var hatta bitanesi sacrier mesela 185 lvl harika bir sadidayla 162 lvl sacrieri yenemedim bnce bu büyük bi eziklik. neyse sadida mob kasmada ustadır ne kadar zor durumda kalırsa kalsın bi şekilde çıkışı vardır moblarda kolay kolay ölmez..

sadida strenght veya chance kasılır ama tabiki herkes mantıklı olanı yani strenght kasıyor..
bunun yanında birde damage sadidalar var onlarda damage item giyip büyülerini basıp ağaç oluyorlar herkesden can giderken sadidadan gitmiyor. ayrıntılı bilgileri sorduğunuz sorulara göre cevaplayacağım.
burakreis
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
burakreis

Rep Puanı : 54684535

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:30 am

cok güzel özetlemişsin akıılı olan sadida her mob kesiminden bence cok kolay sıyrılır tabiki öle öle öğrenicek tacrube gerekli damage sadida bence cok ıyı +90 lvl den sonra setını dızer ve her yerde kasar
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:42 am

damage sadida level 60 dan sonra yapılabilir ve ratlarda kasabilirsiniz kendinizi değil yanınızda bi sürü kişiyi de kasabilirsiniz ama ratlar için artık int cra veya agility iop tercih edilior ama sadidanın tarzı farklı tabi.
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202168178

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:33 pm

sadida çok süper bi çar benim en sevdiğim çar bu oyuna sadida ile başlamıstım ilk mavi bi sadidam vardır 99 level soyuldum bıraktım onu Very Happy sadida da class ring takar cria agresive yaparsanız her çarı rahat yenersinis agresive rahat 700 vurabiliyo her tur garantei 700 vuruyonuz yani sadida karsındaki adamı deli eder özellikle adamın leave çekmesine neden olabilicek çok ibne summonları var D:
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:35 pm

evet haklısın en son çıkan summonu adamda mp bırakmıyor uyuz ediyor Very Happy senin mavi sadida venom Very Happy hatırlıorm xD
Armageddon
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
Armageddon

Rep Puanı : 54694540
SeRvEr : XxX

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 4:19 pm

Sadida oyuna başladığımdan beri en nefret ettiğim karekter.Adamlar hem torpilli hemde kütük şansı var , torpilli derken skill lerden bahsediyorum adamlarda her şey var +mp -mp -ap heal efect , efect silme.Ha siz şimdi sorarsınız madem bu kadar iyi şeyleri var neden nefret ediyorsun diye çünkü tip yok ya karısı travestiye erkeği kütüğe benziyor resmen king
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 4:40 pm

ahahahahaaha katılıyorum Very Happy:D:D lol!
burakreis
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
burakreis

Rep Puanı : 54684535

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 5:43 pm

bendce dişi olanı daha ıyı bı esmer bomba yapacaksın seksı seksı herkesı keseceksın adam deli olur benımkı tam o bıcım Smile
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202168178

sadida ( şampiyon) Empty
MesajKonu: Geri: sadida ( şampiyon)   sadida ( şampiyon) I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 2:53 pm

öyle böyle ama sadida karsındaki rakibi tam anlamıyla deli eden bi karakter

sadida ( şampiyon)
1 sayfadaki 1 sayfası