DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

osamodas (tofucu )

+3
For Hot Güzel
blaudrache
AseL
7 posters
YazarMesaj
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

Rep Puanı : 2202168178
SeRvEr : rosal

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:37 pm

tofucu olarakda bilinir hayvan(summon) çıkarır rakibine hem kendi güçleri hemde summon güçleriyle saldırır. güzel taktik geliştirilirse osamodaslar çok sağlam karakterlerdir ama hayvanları kontrol etmek için kesinlikle akıllı oynamanız gerekmekte dediğim gibi taktik lazım.değişik büyülere sahip çok eğlenceli bir karakter eğlence arayanlar için tavsiye ederim..

intelligence kasılır...
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202158179

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:34 pm

en son yapılan yenilenmede güçlenen bi diğer çarda osadır sebebi gobbal ın yeni özelliği gobbalın vurduğu kişi jump telefor vs o tarz şeyleri yapamaz gobbal da sağlam agi var yanından yürüyemezsinizde bu yüzden osaları yenemiyorum osalar gerçekten sağlam çar hele bide bolcak summon çıkartırsanız karsınızdaki adamın şansı yok bence siz keyfinize bakın summonlar indirsin adamı ^^
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:36 pm

evet tam anlamıyla tercüme etmiş siz keyfinize bakarsınız summonlar öldürür bi şekilde rakip yanınıza geldiğinde vurun kafasına hammer ı ölsün Very Happy
For Hot Güzel
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
For Hot Güzel

Rep Puanı : 54674546
SeRvEr : Rosal

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 7:45 pm

Madafaka diyebileceğimiz bir Chardır Kötü oynayınca bi boka benzemeyen chardır herkesin oynayamayacığı ama oynarsa az lvl le hertürlü action yapabileceği bir chardır son güncellemelerle Muhteşemleşen Osa Summonlarıyla Rakiplerine Adeta geçit vermiyor Gobbal eski Gobbal değil artık ona bir haller geldi ve 400 agisi oldu xD agi olmayan charlar apışıp kaldı xD ve 400 küsür canı olan bi gobbal başa çok bela oluyor he bide 4 ap olduğunu düşünürsek 6 lvl i 2 tane çıkarırsan her el elindeki + summona göre ilahlaşa bilir osa xD yüksek lvl lerde + heal ve + vit çok büyük işler yapmasını sağlar osanın aynı zamanda az da olsa str olsa süper olur whip hesabı Osa benim için önemli chardır ondan anlattım yoksa ne işim olur Wink afro
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 7:48 pm

evet güzel bi yazı Very Happy kimsede 100 level osa yokken emrede vardı hoş geldin aramıza emre xD
XxMorİxX
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
XxMorİxX

Rep Puanı : 54674553
SeRvEr : ROSAL

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 5:59 pm

Ben çıkyıom bu forumdan Very Happy 2 adet for hot güzelci fanı fazla:D bi tane yeter Very Happy
burakreis
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
burakreis

Rep Puanı : 54674536

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:56 pm

osanın değiştini bilmıyordum bendede var osa bı bakıcam zaten cok sevmıstım ılk actığım chardı osa bakalım neler yapabılcek deneyeceğım
emreyoung
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
emreyoung

Rep Puanı : 54684543

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 2:06 pm

benimde ilk çarım osaydı çok eğlenceli bi çar o çarımı 17 lvl yapmıştım tabi düzgün spel fln veremedim karışık karışık ama güzel çar
money-love
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu

Rep Puanı : 54034596
SeRvEr : RosaL

osamodas (tofucu ) Empty
MesajKonu: Geri: osamodas (tofucu )   osamodas (tofucu ) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:07 pm

Bnce Osalar Oyunun En Sağlam Charlarından biri Çok güçlüler hele doppleları (200lwllık skilleri) süper Basketball affraid Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! clown clown Arrow Embarassed Very Happy

osamodas (tofucu )
1 sayfadaki 1 sayfası