DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun

4 posters
YazarMesaj
aL2
Yönetici
Yönetici
aL2

Rep Puanı : 54684542
SeRvEr : Rosal

Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun Empty
MesajKonu: Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun   Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 4:07 pm

evet bu anlatıcağım olayı bi çok sacrier arkadaş yiyo. öncelikle sramınız str olmalı çünkü olayı trap larla bitiriceksiniz olay şu ki görünmez olup mapin bi köşesine gidiceksiniz fakat dikkat edin sacrier sizi çekemesin. aynı düzlemde olmadan bi köşeye gittikten sonra önünüze hep trap döşeyin ve daha sonra görünmezliğiniz bittiğinizde sacrier etrafının bomba dolu olduğunu düşünürek yerinizi değiştiricektir siz sacrierin yerinde olucaksınız ve o da sizin.. Vee en zewkli bölümde burda başlıcak sacrier bir adım atmaya başlıcak yanınıza gelmek için her attığında (önerim lethal trap) traplara basıcaktır.. benden nacizane bi paylaşım olsun çok sacrier yenmiştim ama bu taktiği oturtana kadarda.. Very Happy
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

Rep Puanı : 2202168178
SeRvEr : rosal

MesajKonu: Geri: Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun   Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun I_icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 1:58 pm

bence sacrierin çok amele olması lazım dediğini yapmak için nedeni ise şu sram ordan çıkamaz.bitek türlü çıkar double çıkartır. eğer çıkmak istemezse ben onu moon hammerla uzaktan öldürürüm eğer double çıkartırsa bnde double la yerdeğiştirir doublın yürüdüğü kareleri yürür ve yanına giderim.kesinlikle çok riskli bi taktik dediğin açıkçası ben sacrier olsam kendi kazdığı kuyuya düşürürüm onu her türlü.
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

SeRvEr : RoSaL

MesajKonu: Geri: Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun   Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun I_icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 7:13 pm

bence bu çok klasik bi taktik artk 1 lvel sacrier bile yemez bunu :)ayrıca sacri sramı her yerden çeker ve sramı kendi traplarına bastırır veeeeeee dead.. Very Happy
http://infintydynasty.powerguild.net
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

MesajKonu: Geri: Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun   Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 12:50 pm

başka taktiklerde geliştirelim...
Berk
Yönetici
Yönetici
Berk

Rep Puanı : 2201998195
SeRvEr : Rosal

MesajKonu: Geri: Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun   Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:43 am

Bence sacrıer 100 lwl sram yenılır cunkı sram neredn baksan Lethal attackla 300 caktını dusun 2 kez 600 sacrıer 100 lwl olsa 2kk canı olsa cok rahat olür .. bence Sram 1 leahet cakar saklanır trap koyar sonra sacrıer onu yakalamaya calırken sacrıer trap basar sonrada sram 2 kes lethar attack desen sram 1200 canı olsa sacrıer pusı wursa 500 gıtı desek 700 canı kalır sonra sram 2 kes daha koyar cok rahat alır bence -,--,-- Ben sram almak ıcın 790kk Gigz gavuruna kaptırdım Very Happy ama manyak caldı warya bana ıd verdı sonra parayı verdım sıfreyı werdı bı baktım 1 lwl sram :d Sonra heyy dedım Adam Good bye Very Happy Noob dedı gıttı ama cok sevıordum sramları hata onun ıcın sram mı kasam fılan dedım de hıc ugrasamazdım :d Zor kasılan bı ırk cunkı sram ılk 90 lwl kadar 90 lwl dan sonra kendı kendını cok rahat kasabılen bı ırk =)=)=)
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

MesajKonu: Geri: Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun   Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 6:11 pm

paylasım için saol kanka

Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sacrier (tank)