DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Türkiyenin En Kaliteli Dofus Paylasım Platforumuna Hoşgeldiniz..!
T H E C Y N I C The Best Guild Of Rosal !!
DOFUS TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOFUS TÜRKİYE

DOFUS TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
T H E C Y N I C is THE LEGEND GUİLD OF ROSAL ' S TURKİSH PEOPLE !

sacrier (tank)

+3
emreyoung
blaudrache
AseL
7 posters
YazarMesaj
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

Rep Puanı : 2202168178
SeRvEr : rosal

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:05 pm

evet arkadaşlar sacrier dediğimiz karakter müthiş bir cana sahiptir bu karakterin canını öyle herkes kolay kolay indiremez ve bu karaktere bi kere yakalanırsan kaçışın yoktur tabi bu kadar güzel özelliğin yanında bu karakterinde zorlukları var çok para harcamak lazım parası olmayan arkadaş bu karakteri açmasın emeğine yazık olur öle 3-5kk dan bahsetmiyorum bu karakteri adam gibi yapabilmek için 150 level a kadar en az 30-40 milyon kamas lazım olur.

sacrier vitality kasılır vitality verceksiniz sürekli fakat vurmak içinde agility veya strenght scrollamanız lazım agility tavsiye ederim strenght bir halta yaramaz ama yapanlar var tabiki...
blaudrache
Co-Admin
Co-Admin

Rep Puanı : 2202158179

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:29 pm

şimdiye kadar hiç sacrier oynamadım ama şu son yenilenmeden sonra oyunun en iyi çarı bence sacrier oldu 160 level sacrinin 199 level iopu yendiğine şahit oldum sacriler düşük levellerde kötüdür ama 120 den sonra biraz adam olmaya başlar sacri en iyi agidir str sacrilere ben noob gözü ile bakıyorum şahsen
AseL
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
AseL

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 12:31 pm

aynen bende öyle bakıyorum ve ramo lasisle 162 level bi sacriyle 3 kez savaş yaptım 3 ündede yatırdı bni her türlü taktiği uyguladım ama imkansız gerçekten imkansız.
emreyoung
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
emreyoung

Rep Puanı : 54684543

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 12:18 pm

ABİ O 182 LVL LASİS SADİ OLAN SENMİSİN? BENİ ÇOK KASMIŞLIĞIN VAR CROCK DUNGDA BEN MİNİK-JOJO YU KASIODUM Bİ ARA AHMET ABİ ŞİFRE VERMİŞTİ AMA ŞİMDİ KPLENORDE TURK-TR DE .. ÇAR OLDU AMA AHMET ABİ ŞİFRE DEĞİŞTRDİ SANIRIM Very Happy
For Hot Güzel
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
For Hot Güzel

Rep Puanı : 54674546
SeRvEr : Rosal

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 10:09 pm

Lasis Aslen bizimdir abimle benim xD ramo formalite icabı birazcık kasmıştır oda kasmak denemez xD en fazla 5 yada 10 lvl Very Happy
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

SeRvEr : RoSaL

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 11:51 am

olsun 5-10 level o level için 1 levelden kasarsan 140 level demek Smile)))))
http://infintydynasty.powerguild.net
Berk
Yönetici
Yönetici
Berk

Rep Puanı : 2201998195
SeRvEr : Rosal

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:31 am

ya allahım ya Very Happy walla 66 lwl İnt sacrıer benım ıop darma dahan ettı walla Very Happy adamın canı 16kk dı Very Happy benım 582 yemın ederım anca adamın canını 1000 ındırdım :d ya su Vit Skıllerıne cok gıcık kapıyorum
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.
Co-Admin
Co-Admin
mErTᴶᵁᴺᴵᴼᴿ.

SeRvEr : RoSaL

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 4:28 pm

asddsadsadsaads
http://infintydynasty.powerguild.net
Tarumar
Yeni Dofusçu
Yeni Dofusçu
Tarumar

Rep Puanı : 42995700
SeRvEr : farle

sacrier (tank) Empty
MesajKonu: Geri: sacrier (tank)   sacrier (tank) I_icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 4:00 pm

sacriler Eskiden multi oyun oynayan (birden FazLa karakterLe) insanlarCa cok sevilen bi karakterDi . oyLeki kanigrou LarDan basLayip daha sonra lvl 114 den sonra ekipmann AA ile frigosT la devam eden daha sonra DonjonLarLa devam eden bi durumlari vardi ama en son frigost u bitirdiLer bende biraktim . benimde lvl 157 sacrim vardi ama fransiz serverinde ben belcikada olduqum icin o server de oynamak zorunda kaldim ama yakinda internationaL server de oynayacam dofus support dan cvb bekliyom hangi server de oynayim diye dusunuyorum . bana bi fikir verirSeniz sevinirim simdilik rushu yakin qeliyo ama . . .

sacrier (tank)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sramınız varsa ve sacrier le karşılaştıysanız.. buyrun